1, 2, 3, 14:0! Rukomet, a ni Bundes liga ovo ne pamte, istorijska utakmica (VIDEO)

Neverovatna serija Rajn-Nekar levena na startu utakmice protiv Lemga

• 1

Rukometaši Rajn-Nekar Levena i Lemga odigrali su verovatno istorijsku utakmicu u kojoj je lider Bundeslige ostvario ubedljiv trijumf od čak 38:17!

Meč je faktički rešen već na startu u prvih 15 minuta, kada je domaći tim došao do vođstva od čak 14:0. Prvi gol Lemga viđen je tek u 17. minutu.

Tada su čak i navijači Rajn-Nekar Levena ovacijama pozdravili njihov prvi gol.

Rezultat je u jednom momentu kasnije bio i 22:2 i tek od tada je počelo da se igra gol za gol.

Jedan pogodak u istorijskoj utakmici postigao je i srpski rukometaš Bogdan Radivojević.