UPLAŠILA SE MIKIJA: Zorica pala u nesvest!
0
8
Nakon što je Đuričić ciglom gađao Jelenu Golubović, pevačica se toliko prepala da joj je pozlilo kada je krenula da traži pomoć od produkcije
Posle incidenta u kojem je Miki gađao ciglom Jelenu Golubović, Zorica Marković je počela da se guši od straha, a kada je potrčala do kapije da pronađe nekog ko će joj pomoći, onesvestila se!
Preporučujemo
Slavlje u domu Trifunovića, Sergej se obratio Isidori: "Čestitam nam, voli te tvoj suprug"
Posle 4 godine poznat uzrok smrti Laće Radulovića: Stigli rezultati, od ovoga je umro Marinin sin
- Prepala sam se pa sam mahinalno otišla da tražim pomoć kod kapije. Pala sam i ne znam ko me je polio vodom i povratio me. Neko je rekao: "Misli na svog sina" - ispričala je Markovićeva koja je dodala da se baš potresla zbog Mikijevog ispada.
- Ležala sam u krevetu jer me gušilo zbog bronhitisa i čujem čitavu frku. Videla sam kako Miki baca ciglu prema Jeleni, a onda uleće i sve krši i lomi po kući. Čula sam da je rekao Mići i tebe ću da udarim ako se ne skloniš. Videla sam mu da razjaren, životinjski pogled u očima - objasnila je Zorica.
(Telegraf.rs)