Ceca na snimanje ZG došla u novoj mašini za koju je iskeširala 120.000€: Zatamljena stakla, luksuz i komfor

J. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Elena Srdić

Danas, 28. aprila, nastavljeno je snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", a balkanska zvezda Ceca Ražnatović, koja je jedan od glavnih članova žirija, pojavila se u novoj, besnoj mašini.

Podsetimo, muzička diva nedavno se počastila brutalnom mašinom. Reč je o crnom kombiju, koji je pazarila za sebe i svoj tim koji je prati na svakom koncertu i nastupu.

Luksuzni kombi je marke v class mybach i pruža dovoljno prostora i udobnost što je pevačici više nego potrebno u trenucima kada putuje na dalje destinacije sa članovima svog benda.

Kako se navodi, cena ove mašine je oko 120.000 evra, ali Ceci to nije bio problem, jer je svojoj ekipi želela da obezbedi samo najbolje.

Inače, Ceca Ražnatović je nedavno promenila imidž. Dugo je nosila kratku kosu, a potom je iznenadila mnoge kada je promenila boju u topliju braon, ali i dužinu frizure.

Balkanska zvezda danas je na snimanju blistala u elegantnoj kombinaciji. Nosila je sive pantalone i svetlo plavu košulju sa šljokičavim detaljima, dok je u rukama nosila skupocenu torbu brenda Chanel.

Na licu je nosila naočare za sunce, a od aksesoara imala je i sat poznatog luksuznog brenda.

(Telegraf.rs)