Vlahović je nezaustavljiv! Srpska gol mašina postigla dva gola protiv Sasuola za trijumf Juvea

Nova majstorija srpskog fudbalera na meču protiv Sasuola

Nebrojeno puta je Dušan Vlahović dokazao da je napadač svetske klase. Rutinirao je protivničke odbrane još dok je nosio dres Fjorentine, a sigurno je neko na koga će Srbija moći da se osloni na predstojećem Mundijalu u Kataru.

I ovoga puta, od prvog do poslednjeg minuta Juventus je dominirao i došao do pobede od 3:0 u prvom meču nove sezone Serije A.

Najbolji pojedinac na terenu bio je Dušan Vlahović koji je, posle gola Di Marije u 26. minutu, pogodio iz penala i postigao svoj 52. gol u Seriji A.

Samo 12 minuta posle prvog gola ove sezone, Vlahović je iskoristio grešku odbrane Sasuola, kao i dodavanje Anhela di Marije i postigao drugi gol.

Do kraja, rezultat se nije menjao pa Juventus upisuje važnu pobedu na startu sezone.

Prošle sezone je u 15 nastupa za Juventus u Seriji A upisao ukupno sedam golova, a da je tada samo napravio pelcer za novu takmičarsku godinu potvrdio je u prvom kolu novog izdanja Serije A.