≫

Vlahović je nezaustavljiv! Srpska gol mašina postigla dva gola protiv Sasuola za trijumf Juvea

≫

Nova majstorija srpskog fudbalera na meču protiv Sasuola

• justice for targeted individuals

16. avgust 2022 | 00:24

ajde da budemo iskreni od lazovica, jovanovica, zigica i pantelica su mnogo bolji vlahovic, mitrovic, jovic, i fejsal mulićdobro odbrana sada nije bas nesto al bar ne primaju golove protiv australije… kao otisli na sp 2010 sa najjacom odbranom i primili golove protiv gane i australijesredina trenutno mnogo bolja i od 2018 i 2010treba naše golmane stojković da uči da brane penale. on je najjači golman za penaledobro možda nemamu svetsku klasu igrače kao 1998 gde su bili savičević, stojković, mijatović ali zato imamo trenera bratekonačno 3-4-1-2 taktika, najjača taktika ako imaš dobre napadače i igrače koji se bore i imaju kondicijuodbrana nije toliko bitna koliko je bitna borbenost i duh timamislim da će radonjić biti kljucni igrac koji ulazi u 60-70 minutu i rastura protivnicku odbranu. stojković ga koristi jako dobroako gledamo 2018 ove je mnogo moćniji tim sa pravim kapitenom. samo napadac moze biti kapiteni pavlović je bolji od ivanovića… daj bre dečko se bori, rastura. maksimović je bolji od matića, grujić je bolji od milivojevića. vlahović je bolji od pola timamožemo lagano do četvrtfinala

• 16. avgust 2022 | 11:42

$$$

@justice for targeted individuals

Neverovatno glup komentar.

• 5

16. avgust 2022 | 00:05

OVDE NEMA GOVORA O PENALU ,franjevac JE VUKAO ZA ŠORTS IGRAČA SASUOLA ZBOG ČEGA JE OVAJ IZGUBIO RAVNOTEŽU I PAO.BIO JE FAUL U NAPADU A NE PENAL.

• vk

15. avgust 2022 | 23:07

Di marija majstor ima vlahovic da se na daje golova ove sezone

• 15. avgust 2022 | 23:57

5

@vk

JUVENTUS ĆE OVE GODINE MAKSIMALNO BITI ČETVRTI.GLAVNI IGRAČ MU JE DI MARIJA KOJI IMA 32 GODINE,KRHKE GRAĐE, SKLON POVREDAMA…I NOĆAS SE POVREDIO…OSTALI POKUPLJENI S BRDA , S DOLA, PROSEČNI SASUOLO JE MOGAO DA VODI 2:0 U PRVOM POLUVREMENU.

@Koko

Poredis coveka koji je na spisku fudbalera za zlatnu loptu sa nekim ko za Real nije odigrao 200 min ukupno za 3 god. Sta reci.

@Мићко

Ko onaj penaltko iz familije Topalovici.

• 15. avgust 2022 | 22:12

D

@Мићко

Svaki gol je bitan za samopouzdanje, pa makar bio i iz penala... na svetskom prvenstvu ce nam trebati zagrejani spicevi, ne neki zardjali.

• 15. avgust 2022 | 22:13