KOPAONIK: Temperatura na nuli, pada susnežica!
0
0
Na Kopaoniku je posle celodnevne kiše počela da pada susnežica koja se ne zadržava na tlu, a temperatura je pala na nula stepeni
Na Kopaoniku je posle celodnevne kiše počela da pada susnežica koja se ne zadržava na tlu, rekao je dežurni u Meteorološkoj stanici na Kopaoniku Miodrag Radovanović.
Preporučujemo
REVOLUCIJA U ŠKOLAMA U SRBIJI! Psiholozi i pedagozi prelomili: Idemo na Ustavni sud, ovo je čist TEROR!
HITNO UPOZORENJE RHMZ: Nevreme sa gradom i jakim pljuskovima JURI ka Beogradu i Vojvodini!
Radovanović je Tanjugu kazao da susnežica pada od 18 sati, da je temperatura nula stepeni i da je zbog magle vidljivost smanjena na 100 metara.
Duva severni vetar brzinom od četiri metra u sekundi, sa povremenim udarima do 12 metara u sekundi.
(Telegraf.rs / Tanjug)