Advokat Malčanskog berberina napustio zgradu suda: Prvi obrt na suđenju za zločin nad devojčicom
126
16
Suđenje počelo pred Višim sudom u Nišu danas u 10 sati
Foto: Telegraf.rs, Facebook/Aleksandra Caka
Na tek započetom suđenju Ninoslavu Jovanoviću, poznatom kao Malčanski berberin, za zločin nad maloletnom M. K. desio se prvi obrt.
Preporučujemo
TRAGEDIJA NA ZVEZDARI DOBILA NAJCRNJI KRAJ: Umro Dušan (16) koji je babi i dedi pucao u lice zbog 18.000 evra!
"Reci mu da uspori" Snimak jezive nesreće kod Kraljeva, tinejdžerke pale sa sanki, automobil prešao preko njih
Kako je novinar Telegrafa.rs na licu mesta saznao, advokat Radenko Miladinović koji je po službenoj dužnosti dodeljen Jovanoviću, neće ga više zastupati u postpuku.
On je napustio zgradu suda i novinaru Telegrafa rekao da je doneta odluka da prestane da bude branilac Malčanskog berberina na njegov zahtev, ali da ni Ninoslav nije imao ništa protiv.
- I on je tražio drugog branioca i ja sam bio za to da nađu drugog. Imam previše godina - kazao je Miladinović.
(D. K.)