Sneg veje u Zlatiborskom okrugu
2
0
J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Rina
Snežne padavine još uvek ne prestaju na teritoriji Zlatiborskog okruga. Tokom noći palo je oko 10 centimetara novog snega, a saobraćaj se odvija otežano preko Zlatibora i Kadinjače.
- Ekipe su na terenu, snega ima na kolovozu ali nije strašno. Saobraćaj je zabranjen za šlepere preko Zlatibora i Kadinjače, preko Kadinjače jutros je došlo i do poprečivanja šlepera, kao i do manjih saobraćajnih nezgoda na putu od Užica do Zlatibora, kaže za RINU jedan od vozača.
Preporučujemo
Curenje amonijaka u Guči: Šta MUP savetuje građanima i kako se zaštititi?
ŠTA JE AMONIJAK: Sve o gasu koji je procureo u Guči i zašto je mokra krpa spas od trovanja
Sneg u martu nije zaobišao ni ivanjički, ni novovarški kraj. Na Goliji i Zlataru ima ga oko 20 centimetera, ali prema poslednjim informacijama svi putevi su prohodni.
Preko Golije je zabranjen saobraćaj za teretnjake, putevima II i III prioriteta.
(Telegraf.rs / Rina)