Lejdi Gaga spremna za Super Boul
0
0
Kontroverzna pevačica posetila je ovih dana slavnog modnog fotografa Terija Ričardsona kako bi uradila nekoliko promotivnih snimaka za svoje buduće nastupe, ali i podržala svoj omiljeni fudbalski tim
Kao veliki ljubitelj američkog fudbala, Stefani Džermanota iskoristila je priliku da pruži podršku svom igračima svog najdražeg tima Njujork Džajents, koji sutra igraju veliku finalnu utakmicu protiv ekipe Nju Ingland Petriots, pa se tako u toplesu slikala sa fudbalskom loptom.
Preporučujemo
"Čula sam samo: Sklonite brzo zastavu": Ceca za Telegraf otkrila istinu o koncertu u Makedoniji
Đoković o suzama u Atini: "Sve dok sam živ, slaviću njegovo ime"
- Ne mogu da dočekam Super Boul. Sigurna sam da će i šou program u poluvremenu biti fenomenalan. O, da. Najzad imam savršen izgovor da pijuckam pivo i gledam muškarce u helankama – napisala je Lejdi Gaga pre neki dan na svom Tviter profilu.