NAJVEĆI VIZIONAR DANAŠNJICE POSTAO DEO TRAMPOVOG TIMA: Evo šta to znači za svet
Osnivač kompanija Tesla Motors i SpaceX, kao i tvorac čuvenog Tesla električnog automobil, Ilon Mask, postao je deo Trampove administracije, tačnije tima za poslovno savetovanje.
ON JE NASLEDNIK STIVA DŽOBSA: Otac ga je maltretirao, u školi su ga tukli, a danas SPASAVA SVET!
Pored Maska, deo Trampovog strateškog i političkog foruma čini će i generalni direktor Ubera, Travis Kalanik i Indra Noji, generalna direktorka kompanije Pepsi, piše "Newsweek".
- Amerika ima najinovativnije i najenergičnije kompanije na svetu, a direktori koji se danas pridružuju ovom forumu su najbolji u svojim poljima - izjavio je Donald Tramp.
Ova informacija objavljena je pre sastanka Donalda Trampa sa vođama američke tehnološke industrije u Trampovoj kuli u Njujorku koji je održan u sredu.
- Moja administracija će raditi zajedno sa privatnim sektorom kako bi pobošljala poslovnu klimu i kako bi učinila da kompanije otvaraju nova radna mesta širom Amerike - dodao je Tramp.
Pomenutom sastanku prisustvovali su i Tim Kuk, generalni direktor Apple-a, Džef Bezos osnivač Amazona i Leri Pejdž, jedan od osnivača Google-a.
(Telegraf.rs)
Video: HONOR 400 je telefon koji nudi nešto što za ovu cenu nećete videti nigde
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Haralampije
Ma ja sam ubjedjena da Tramp bira prave ljude i da će sve,suprotno predvidjanjima,promijeniti na bolje.
Podelite komentar
Bane
Nista bez biznisa.
Podelite komentar