Videoton se oštri za Partizan: Danko Lazović obeležio važnu pobedu!

Ekipa Marka Nikolića savladala Mezokovešd

• 5

Naredni Partizanov rival u kvalifikacijama za Ligu Evrope još jednom potvrđuje da je u odličnoj formi.

Mađarski Videoton upisao je drugu pobedu u nacionalnom šampionatu, savladavši Mezokovešd rezultatom 2:0.

U trijumfu ostvarenom na gostujućem terenu, najpre je pogodio napadač iz Nigerije, Henti, u 23. minutu, da bi konačan rezultat postavio bivši reprezentativac Srbije Danko Lazović, u 85. minutu.

Trener Marko Nikolić ostavio je nekadašnjeg kapitena Partizana Marka Šćepovića na klupi ceo meč. U finišu utakmice, trener je izveo Suljića i Vargu, koji zbog kartona neće igrati sa Partizanom.

Ovo je bio sastav u kom je igrao Videoton: Kovačik, Nego, Fiola, Feješ, Stopira, Suljić (od 88. Sabo), Varga (od 75. Solnok), Patkai, Hadžić, Lazović i Henti (od 60. Marić).

Partizan će dočekati Videoton 17. avgusta od 19 časova.