≫

Sumrak Barselone i Ronalda na Nou Kampu: Real slavio, Kristijano gurao sudiju zbog crvenog kartona! (VIDEO)

Potpuna ludnica od "El klasika" u drugom poluvremenu

• 11

Bilo je itekako uzbudljivo je u novom izdanju "El klasika", ovaj put u okviru finala španskog Superkupa.

Real Madrid je slavio 3:1 protiv Barselone, i sa odličnim rezultatom dočekuje revanš za tri dana na stadionu "Santjago Bernabeu".

Prvo poluvreme kao da nije ni odigrano, jer se u drugom desilo sve - sva četiri gola, crveni karton...

Najpre je Đerar Pike loše odreagovao i plasirao loptu u sopstvenu mrežu u 50. minutu.

U 76. minutu desio se i kontroverzan momenat, kada je dosuđen penal Barseloni nakon pada Luisa Suareza pored Kejlora Navasa. Mesi je iskoristio taj penal, ali o dosuđivanju tog penala će se tek pričati.

Ronaldo, koji je u igru ušao tek u 58. minutu umesto Benzeme, postigao je gol u 80. minutu.

Međutim, on je meč završio već u 82. minutu, jer je najpre dobižio žuti karton zbog skidanja dresa tokom proslave gola, a potom je simulirao faul.