Žoga bonito na Čairu: Ko kaže da se u Srbiji ne igra atraktivan fudbal? Pogledajte ovu magiju igrača Radničkog (VIDEO)

Slaviša Stojanović postigao jedan od najlepših golova koje smo videli u poslednje vreme

• 1

Radnički je "utepao" fudbalere Rada na Čairu, rezultat je bio 2:0, uz dva "mama mia" gola u režiji Lazara Arsića i Slaviše Stojanovića.

Svaki je priča za sebe.

Arsić je majstorski pogodio u 40. minutu iz slobodnog udarca, bio je to precizan odmeren šut preko "zida", tako da je golmanu "građevinara" preostalo samo da pogledom isprati let lopte u mrežu.

Taj momenat bio je samo uvertira za ono što je usledilo u nastavku - akcija žoga bonito!

Navijači su mogli da vide jedan od najlepših golova u poslednje vreme na našim terenima, u stilu najvećih brazilskih majstora ove igre.

Posle centaršuta sa leve strane, loptu je petom - leđima okrenut golu, zahvatio Stojanović i "nacentrirao" je u donji levi ugao gola Beograđana - spektakl!

Ovacija za Nišlije i veliko bravo za potez Stojanovića kakav se ne viđa često.

Možda nije najbolji, ali dileme nema: u Srbiji se igra atraktivan fudbal.