Surovi Mesi petardirao Espanjol: Tri gola su Leova poruka Juventusu! (VIDEO)

U životnoj formi igra Leo

• 4

Fudbaleri Barselone pobedili su Espanjol sa 5:0 uz tri gola Lionela Mesija.

Argentinac se oporavio od reprezentativnog šoka i remija sa Venecuelom, postigao je prva tri gola za svoj tim, a onda je drugi deo posla prepustio Pikeu i Suarezu od 87. minuta.

Dembele je dobio priliku od 68. minuta i minutažu je opravdao asistencijom za konačan rezultat, koji je Barsu lansirao na prvo mesto sa devet bodova iz tri meča. Sedam ima Sevilja koja je sa 3:0 srušila Eibar, Real je tek peti zbog dva remija, sa Valensijom i Levanteom.

Inače, Mesi je potvrdio da je najveća noćna mora Espanjola, dao je čak 18 golova gradskim rivalima, a prvi je bio posebno upečatljiv na ovoj utakmici.

Ujedno, ovo je bila uvertira za Ligu šampiona i okršaj sa Juventusom u utorak od  20.45. Uživajte u majstorijama: