≫

Dugo nismo videli ovako kvaran gol u fudbalu (VIDEO)

Fudbaleri Jene i Mepena odigrali su nerešeno, ali se jedan detalj ipak izdvojio

• 9

U 8. kolu nemačke treće lige, Karl Cajs Jena i Mepen odigrali su nerešeno 2:2. Ipak, krajnji rezultat je ostao u drugom planu zbog nesportskog poteza igrača domaće ekipe.

Gosti iz Mepena su na poluvremenu imali vođstvo od 2:0, dok su se fudbaleri Jene mučili da ugroze gol rivala.

Izvršio je trener domaćih sve tri izmene na poluvremenu u pokušaju da trgne ekipu i stigne do potrebnog rezultata.

U 57. minutu, posle starta jednog igrača Jene, sudija je pustio da se igra nastavi, lopta je stigla do fudbalera gostujuće ekipe koji je signalizirao da je saigrač ostao na travi i da sudija treba da zaustavi meč.

Međutim, glavni arbitar se nije oglašavao što je iskoristio Soren Ejsman, uzeo loptu i dok su ostali samo posmatrali lako savladao protivničkog golmana i smanjio rezultat.

Poslednjeplasirana Jene je do kraja meča uspela preko istog igrača da stigne do izjednačenja ali ne i do potpunog preokreta.