Brutalna poruka Partizanu od Skenderbega: Razmontirali su rivala u kupu!

Ukupnim rezultatom 17:1 Skenderbeg "deklasirao" Mamurasi

• 22

Fudbalski klub Skenderbeg, koji će za dve nedelje ugostiti ekipu Partizana u 3. kolu Lige Evrope, "razbio" je Mamurasi u Kupu rezultatom 9:1.

Ekipa Skenderbega je u 1/16 finala albanskog Kupa u dvomeču sa Mamurasijem pokazala da je prejak rival za drugoligaša i posle 8:0 u prvom meču, još jednom ubedljivo slavila.

Golove su redom za pobednika postizali: Martin Nešpor (4. minut), Donjet Škodra (7), Uerdi Mara (11), Nešpor (17), Mara (25), Nazmi Gripši (38), Likeri 65, Bruno Lulaj (68), Tako (86). Jedini gol za poražene postigao je Tngši u 71. minutu.

Fudbaleri Skenderbega su već u prvih 45 minuta postigli šest golova, da bi u drugom poluvremenu lagano odrađivali posao.

Skenderbeg nijednom nije uspeo da osvoji ovo takmičenje, iako je četiri puta igrao u finalu.

Albanski predstavnik u evropskom takmičenju je danas pustio u prodaju karte za utakmicu sa Partizanom i pozvao navijače da pruže podršku u cilju da zajednički ostvare "evropski san".