≫

Fudbaler Bolonje dao dva gola iz slobodnjaka: Jedan levom, drugi desnom nogom! Sampdorija bolja od Đenove u gradskom derbiju (VIDEO)

Džabe, kada je njegov tim izgubio kod kuće

• 1

Simone Verdi je fudbaler zbog kog će se pamtiti ovo 12. kolo Serije A!

Fudbaler Bolonje postigao je dva gol iz slobodnog udarca protiv Krotonea i ništa ne bi bilo čudno da jedna gol nije ostigao levom, drugi desnom nogom.

I oba su bila prelepa!

Međutim, Krotone je slavio posle preokreta rezultatom 3:2 zahvaljujući takođe dvostrukom strelcu Budimiru.

Hrvat je pogađao u 42. i 70. minutu, a njegov kolega Trota je u 68. izjednačio na 2:2.

Sampdorija je u derbiju Đenove potvrdila da s enalazi u boljoj formi od gradskog rivala i kao gost je slavila rezultatom 2:0.

Golove su dali Ramirez u 24. i Kvaljarela u 84. minutu.

Darko Lazović je igrao u drugom poluvremenu za domaći tim, međutim ušao je u igru u 53. i izašao u 85. minutu.