≫

Ikardi nastavlja da trese mreže, Juve jurio Sampinih 3:0 i ostao praznih šaka, Napulj slavi kiks Stare dame! (VIDEO)

Šou domaćina na stadionu Luiđi Feraris

• 3

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Atalantu sa 2:0, a oba gola je postigao Ikardi u 51. i 60. minutu

Fudbaleri Sampdorije pobedili su Juventus sa 3:2 na svom terenu, zbog čega trljaju ruke u Napulju.

Napoli je na vrhu sa 35 bodova, Juventus ima 31, a Sampa je na evropskoj šestoj poziciji posle sjajne lekcije šampionima.

Zapata je doneo prednost u 52. minutu dobrom reakcijom u skoku, bomba Toreire je u 72. minutu bila dovoljna za overu pobede.

Maestralna je Sampa ove godine na svom terenu, stadion im je neosvojiva tvrđava ove jeseni, a za kraj, Ferari je nakon slobodnog udarca sa distance iskoristio smušenost u odbrani za neočekivano veliku prednost.

Inače, među stativama je bio Šćešnji, koji menja Đanluiđija Bufona. Legendarni Điđi je i dalje u depresiji posle neuspeha u kvalifikacijama za Mundijal, pa je Masimilijano Alegri rešio da ga odmori.

Ipak, Juve je uspeo da zakuva meč pošto je Iguain dao gol u 91, a Dibala u 94. minutu za konačan rezultat.

Roma - Lacio 2:1

(Peroti 49 penal, Najngolan 53 - Imobile 72 penal)

Napoli - Milan 2:1

(Insinje 34, Zjelinski 74 - Romanjoli 90+2)

Krotone - Đenova 0:1