Siti slavio na Old Trafordu i verovatno rešio pitanje šampiona: Očajni Lukaku asistent kod oba gola Građana (VIDEO) (FOTO)

Belgijanac imao košmaran debi u mančesterskom derbiju

• 0

Iako je tek 16. kolo, čini se da je fudbalsko prvenstvo u Engleskoj rešeno!

A za to se pobrinuo Mančester Siti koji je pobedio Mančester junajted na Old Trafordu rezultatom 2:1 i tako pobegao komšijama na neverovatnih +11.

Uprkos tome što su Građani imali dominaciju na terenu, golove su postigli zahvaljujući greškama domaćeg tima. tačnije, jednog čoveka - Romelua Lukakua!

Belgijski napadač je kod oba gola Sitija bio ''asistent.'' Prvo je u 42. minutu spustio Silvi loptu na nogu, da bi u 54. očajno udario istu u pokušaju da je izbaci iz svog kaznenog prostora.

Ona je došla do Otamendija kom nije bilo teško da sa nekoliko metara matira De Heu.

Jedini strelac za Junajted bio je Rašford u 45. minutu, nakon što je iskoristio trenutak nepažnje odbrane Sitija.

Ekipa Pepa Gvardiole je ove sezone prava kaznena ekspedicija, pošto na 16 mečeva imaju samo jedna remi i čak 15 pobeda!