≫

Kako se ostaje u Premijer ligi? Lepo, izađeš na teren i pobediš Liverpul (VIDEO)

Redsi poraženi na gostovanju Svonsiju

• 0

Svonsi neće u Čempionšip! Labudovi su to jasno pokazali na meču protiv Liverpula koji su dobili rezultatom 1:0 i na taj način se u potpunosti vratili u igru za opstanak.

Jesu poslednji i dalje, ali imaju isti broj bodova kao VBA (20) i tri manje od Stouka, Brajtona i Njukasla koji su na sigurnom mestu.

Strelac gola odluke je Mavson u 40. minutu, posle kornera sa desne strane i odbijene lopte.

Liverpul je bio bolji, ali nije uspeo da savlada Fabijanskog. Najbolju priliku imali su u 94. minutu kada je Van Dajk pogodio stativu.

Redsi su na ovaj način prosuli onu sjajnu pobedu nad Sitijem i verovatno još jednom dokazali da nemaju mentalitet šampiona. Ostali su na 4. mestu sa šest bodova manje od Junajteda i tri od Čelsija.