Lajpcig i Dortmund bodelili bodove, Šalke preuzeo 2. mesto na tabeli (VIDEO)

Nije bilo mnogo golova u subotnjem programu Bundeslige

• 0

Lajpcig i Borusija Dortmund su podelili bodove u derbiju 25. kola Bundeslige, pošto su odigrali 1:1.

Žan Kelvin Agustin je u 29. minutu doneo prednost domaćinima, posle sjajne asistencije Keite, koji ga je "spojio s golom".

Francuz je rutinski savladao golmana Dortmunda, ali je odgovorio Marko Rojs pogotkom u 38. minutu.

I on je dobio odličnu loptu od strane Dahuda i zatim predriblao golmana Lajpciga i ubacio loptu u praznu mrežu.

Šalke je preuzeo 2. mesto na tabeli Bundeslige, pošto je golom Pjace savladao Hertu sa 1:0.