≫

Krstajiću, gledaš li ovo? Pantićeva bravura za TV špice bacila Grobare u delirijum (VIDEO)

Vezni igrač Partizana izveo potez utakmice u finišu poluvremena, postigao golčinu posle majstorske finte

• 10

Sjajan je Danilo Pantić ove sezone, Partizanov "biser" je bez dileme najkreativnija snaga u arsenalu Miroslava Đukića, što je pokazao i protiv Čukaričkog u prvoj utakmici polufinala Kupa.

Ofanzivni vezni crno-belih postigao je gol za TV špice, za 2:2 u finišu poluvremena, za delirijum navijača Partizana i aplauz ljubitelja fudbala.

Sa mnogo elegancije u svakom pokretu, Pantić je najpre majstorski probacio loptu kroz noge svom čuvaru, potom ušao u kazneni prostor i sa snajperskom precizošću pogodio bliži gornji ugao golmana Čukaričkog - sjajno!

Bravura kakva se ne viđa svaki dan na našim terenima, neće, sigurni smo, proći nezapaženo ni kod selektora Srbije Mladena Krstajića, koji bi posle ovog, ali i zbog svega što pruža Pantić ove sezone, ozbiljno mogao da ga uzme u razmatranje  za Mondijal u Rusiji.