≫

Zvezda na pobedu od titule, Čuka lako "pala" na Marakani (VIDEO) (FOTO)

Posle lošeg prvog, odlično drugo poluvreme crveno-belih protiv "Brđana" u 33. kolu Superlige - 3:0

• 36

Fudbalere Zvezde još jedna pobeda deli od 28. titule prvaka države.

>>>Otvaramo Partizanovu crnu knjigu transfera: 6 imena, nestali milioni, koliki je dug?

Crveno-beli su u 33. kolu upisali još jedan ubedljiv trijumf, na "Marakani" je savladan Čukarički, koji je poklekao u drugom poluvremenu kada su viđena sva tri gola i na kraju, lagana pobeda domaćeg tima - 3:0.

Strelci za sastav Vladana Milojevića bili su Ben u 61, Radonjić u 77. i Adžić u 83. minutu iz slobodnog udarca začinivši vrlo dobro drugo poluvreme svog tima, ali i svoju odličnu rolu od ulaska u igru u pauzi.

Zvezda četiri kola pre kraja ima 12 bodova više od Partizana koji u četvrtak igra protiv Radničkog iz Niša.

Gosti su utakmicu završili sa desetoricom posle isključenja Đurića u 69. zbog dva žuta kartona, do tada je Zvezda stekla prednost preko Bena, a brojčano jača gotovo rutinski je stigla i do ubedljive pobede.

Trijumf su majstorijama garnirali najpre Radonjić slalomom kroz odbranu "brđana" i onda možda i najkonkretniji danas Adžić, perfektnim slobodnim udarcem za potvrdu dominacije u još jednom superligaškom odmeravanju.

Bukvalno sve vredno pomena sa utakmice desilo se u drugom poluvremenu, po sadržaju i intenzitetu dijametralno suprotnom od prvog u kojem Zvezda nije pošteno pripretila, a gosti, zadovoljni pasivom protivnika, lagano održavali ritam koji im je odgovarao.

Milojević je već u poluvremenu odreagovao slanjem na klupu Srnića, a na teren Adžića što se pokazalo kao pun pogodak, jer je upravo Adžić inicirao napad iz kog je Ben matirao goste i praktino lišio meč bilo kakve neizvesnosti u nastavku.

Po isključenju Đurića bilo je jasno da Čuka neće moći da pruži adekvatan napadački odgovor, pa smo do kraja gledali igru "mačke i miša" i "viktorije" pred golom gostujućeg tima.

Epilog takvog odnosa snaga su i dva nova gola koji su priča za sebe u režiji Radonjića i igrača utakmice Adžića.

Crvena zvezda - Čukarički 3:0