≫

Real može i bez Ronalda: Leganes stradao sa 4:1, Benzema se raspucao (VIDEO)

Dobar meč za Kraljevski klub

• 2

Fudbaleri Reala pobedili su Leganes sa 4:1 u 3. kolu Primere, pa imaju maksimalan učinak uz gol razliku 10:2.

Impresivno je odigrao Real iako se dugo mučio, jer je Kariljo dao gol iz penala u 24. minutu, nakon pogotka Gereta Bejla.

U 50. minutu, Karim Benzema je proradio i brzo vezao dva pogotka, da bi pobedu overio Ramos iz penala.

Real je sam na vrhu, ali se može izjednačiti Barselona koja će u nedelju ugostiti Uesku, dok je Leganes 15. u ligi sa samo bodom.

U pretodnom meču, Selta je pobedila Atletiko sa 2:0, golovima Gomeza i Aspasa, dok je u poraženom timu Madriđana ekipu na cedilu ostavio Stefan Savić, dobivši crveni drugi žuti karton u 70. minutu.