≫

Radonjić debitovao za Marselj, ušao pred kraj "gaženja" fenjeraša

Nije dugo čekao na premijeru u novom klubu bivši igrač Crvene zvezde

• 11

Olimpik iz Marseja odigrao je meč po ukusu navijača, deklasirao "fenjeraša" Gengan 4:0 u petom kolu Lige 1, a meč će ostati upamćen i po debiju Nemanje Radonjića u novom klubu.

Dojučerašnji fudbaler Crvene zvezde ušao je u 84. minutu umesto strelca trećeg gola Dimitrija Pajea.

Naravno, nije Radonjić imao mnogo vremena da pokaže koliko ume, pa će priliku za dokazivanje tražiti, uz treninge, na nekoj od narednih utakmica.

Strelci za domaći tim bili su Tovan u 57. i 80. minutu, Paje u 73. i Mitroglu u 83. minutu.

Tako je Olimpik upisao treću pobedu od početka sezone, uz koju ima po remi i poraz, i trenutno je treći na tabeli sa 10 bodova, pet iza "stoprocentnog" Pari Sen Žermena.

Gengan je nastavio sunovrat, poražen je i peti put od poečtka sezone i "drži" neslavnu poslednju poziciju uz gol-razliku 3:14.