≫

Ronaldo odgovorio golom na optužbe za silovanje: Juventus za poluvreme završio posao u Udinama! (VIDEO)

Portugalac se vraća u formu posle brojnih kritika koje trpi van terena

• 5

Fudbaleri Juventusa pobedili su sa 2:0 na gostovanju Udinezeu u okviru 8. kola Serije A.

Posle 4 utakmice, kao i osle novih optužbi za silovanje, Kristijano Ronaldo je ponovo pogodio za Staru damu.

Zanimljivo, samo poluvreme bilo je dovoljno gostujućoj ekipi da završi kompletan posao u Udinama.

Tako je prvo Bentankur pogodio u 33. minutu z apočetno vođstvo, da bi Ronaldo smao 4 minuta kasnije odlično reagovao na loptu koju je dobio u šesnaestercu i "iz prve", levom nogom snažno šutirao i zatresao mrežu domaćina za 2:0, što je ujedno bio i konačan rezultat ovog susreta.