≫

Azar u 92. minutu ublažio Sarijevu glavobolju: Čelsi jedva izvegao poraz od Vukova! (VIDEO)

Utisak je da jedino Azar može da postigne gol u ekipi Mauricija Sarija

• 1

Posle dve vezane pobede u Premijerligi, fudbaleri Čelsija odigrali su nerešeno, 1:1 sa Volfsima na svom terenu u okviru 30. kola, a junak meča je Eden Azar koji je u poslednjim trenucima susreta spasio svoj tim poraza.

Izabranici Mauricija Sarija prikazali su izuzetno lošu partiju i tako propustili priliku da povećaju bodovni saldo kojim bi borba za učešće u Ligi šampiona sledeće sezone bila znatno lakša.

Posle prilično neubedljivog prvog dela igre, koje je završeno bez golova, jedan momenat nepažnje odbrane Plavaca, za malo je rešio pitanje pobednika. Posle odlične kombinacije na sredini terena, Himenez je zatresao mrežu za početno vođstvo.

U nastavku domaći fudbaleri na sve načine pokušali su da dođu do izjednačenja, ali nisu uspeli da probiju odbranu protivnika sve do 92. minuta kada Azar sa ivice šesnaesterca pogađa donji desni ugao protivničkog gola za izjednačenje na Stamford Bridž.

Detalj sa meča Čelsija i Vulfsa; Foto: Tanjug/AP