≫

FMP deklasirao Zlatibor! Nedostajao poen za pobedu od 50 razlike

Tim iz Železnika potvrdio da se nalazi u odličnoj formi

• 1

Ekipa FMP-a nadigrla je ekipu Zlatibora u prvom meču četvrtfinalne serije košarkaške lige Srbije rezultatom 102:53.

Pobednik meča se niti jednog trenutka nije dovodio u pitanje. Panteri su već na poluvremenu imali prednost od 30 poena, da bi na kraju treće četvrtine ona iznosila neverovatnih 47 poena prednosti. Srećom po goste iz Čajetine, domaćin je spustio gas i poslednju četvrtinu dobio rezultatom 18:16.

>>>Lebron sa 44 poena demolirao Kelte: Klivlend poravnao na 2-2 sa Bostonom! (VIDEO)

Čak šestorica košarkaša domaće ekipe su imali dvocifreni učinak na ovom meču. Najefikasniji igrači u redovima FMP-a su bili Marko Jeremić i Radovan Đoković sa po 15 poena.

U ekipi Zlatibora najefikasniji je bio Svetozar Popović sa 16 postignutih poena.

Majkl Odžo je bio dominantan u reketu Foto: ATA images

Revanš meč se igra za dva dana u Čajetini sa početkom u 20 časova.

Pobednik je ekipa koja prva ostvari dve pobede.