Đani i Jana napravili "haos" na svadbi u Parizu: Folker za jedan stih dobio 500 €, a njoj pune ruke bakšiša
Radiša Trajković Đani i Jana Todorović zapevali su zajedno na jednoj svadbi u Parizu i naravno pokazali i opravdali titulu "kralja i kraljice bakšiša".
Snimci s luksuznog venčanja u Parizu isplivali su na Instagramu, a Đani i Jana su doveli atmosferu do usijanja, pa su sa svadbe izašli punih džepova.
U jednom trenutku Đanije je dobio ljubičastu novčanicu od 500 evra za jedan stih, a zatim i nekoliko od novčanica u apoenima od po 100 evra.
Na snimcima objavljenim na mrežama mogu se videti, kako Đani, tako i Jana koji pozdravljaju goste i mlate rukama punim novčanica u raznim valutama.
Detalje pogledajte u galeriji u nastavku teksta:
Video: I najotpornije je ovo zgrozilo: Đani na veselju popio piće iz nošene muške cipele
(Telegraf.rs)
Video: Darko Lazić radi u bašti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Djani
Precednice sta je sa pevacima kuji zgrcu pare,a ne placaju porez. Kupuju kule i gradove,a mi sirotinja mora da placa porez. Kada ce se vec jednom stati pevacima da je obavezan porez na zaradjenu svotu novca.
Podelite komentar
Miki
Da li iko od njih plati i dinar poreza kao mi sa privatnim firmama, hvala drzavi...
Podelite komentar
Ena
Zbog ovih pastira sa mikrofonom narod plaća veći porez a oni kupuju stanove koje vi ne možete nikad, e narode...
Podelite komentar