
Maja i Zejna oči u oči na aerodromu! Pevačica se "pogubila" kad je videla Berovićevu, pogledajte snimak
Nakon što je Zejna Murkić javno iznela negativan stav o muzičkoj zvezdi Maji Berović zbog spota i pesme "Laju kuje", snimljene u mahali, one su se sada prvi put srele na aerodromu, ali se nisu pozdravile.
Maja je prošle godine izdala prvi deo desetog albuma "X", koji je izazvao ogromnu pažnju javnosti, ali i oštre komentare Zejne, koja je tvrdila da se Maja "ruga romskoj populaciji", iako je Berovićeva imala dozvolu za snimanje na pomenutom mestu, što je i platila.
Iako je kritikovala Maju, Zejna je potom iznenadila mnoge snimkom na kojem peva upravo pesmu "Laju kuje", koju je ranije kritikovala.
Sada su se Maja i Zejna prvi put susrele na aerodromu, ali nisu se pozdravile.
Iako je novinar koji je razgovarao sa Zejnom njoj i naglasio da je iza nje Maja, ona se nije usudila da joj se javi.
- Ne poznajemo se nas dve. Ali s obzirom da je pričala o meni i da je to, na neki način, svela na negativan moj komentar, mogla je da kaže "Ćao", jer sam ja i dalje manjina, mogla je da me ispoštuje - poručila je Zejna vidno zbunjena za Srbija Showbizz.
Inače, Maja nije želela previše da komentariše Zejnine izjave, a za Telegraf je tada kratko prokomentarisala:
- Kroz svoju pesmu sam vrlo dobro to objasnila, kroz pesmu "Laju kuje". Da, je to onaj momenat kad svako od nas doživljava da ga ljudi osporavaju, omalovažavaju i govore o njemu nešto iza leđa što nije istina. To je onaj momenat kada treba da uzdignemo glavu i idemo dalje da se ne osvrćemo na sve te komentare. Tako da ja sam s godinama naučila da prosto iz svake situacije izlazim jača i da su to stvari koje mene zapravo jačaju u životu.
(Telegraf.rs)
Video: "Samo sam želela da kupim sobicu za dete" Stoja o smrti muža i 10 godina pakla: "Na pravdi Boga"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.