Pretučen srpski pevač! Objavio snimak sa modricama, tvrdi da ga je napalo pet muškaraca: "Treba mi pomoć!"

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Goran Vujičić Vuya, pevač i bivši učesnik rijalitija "Parovi", šokirao je svoje pratioce na TikToku objavom da je brutalno pretučen u Turskoj, gde već neko vreme živi i poseduje stan.

Vuya je objavio snimak sa vidnim modricama na licu i telu, uz poruku koja je izazvala zabrinutost među njegovim pratiocima:

- Ljudi tri dana nisam bio na TikToku, napadnut sam i imao sam velike probleme. Nije mi dobro, treba mi pomoć - rekao je uznemireni pevač, ne otkrivajući sve detalje incidenta.

@vuya..sine
Napala su me petorica!!!
♬ original sound - vuya..sine

Kako je naveo, do sukoba je došlo nakon što je pokušao da reklamira uslugu jedne firme, zbog čega je ušao u raspravu sa jednim radnikom. Situacija je brzo eskalirala - radnik je, prema pevačevim rečima, doveo još pet muškaraca koji su ga fizički napali.

Još uvek nije poznato da li je Vuya slučaj prijavio policiji, niti u kakvom je trenutno zdravstvenom stanju, ali je video izazvao veliku pažnju i lavinu komentara na mrežama.

Podsetimo, Goran Vujičić postao je poznat široj javnosti kroz sedmu sezonu rijalitija "Parovi", gde je bio u vezi sa Enisom Bajramović. Njihova ljubav se nastavila i po završetku rijalitija, a par i danas živi zajedno, često objavljujući zajedničke trenutke na društvenim mrežama.

(Telegraf.rs/Blic)

Video: Milica Pavlović na proslavi mature saznala tajnu svog dede čuvanu više od 20 godina

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA