"Vratili smo se i..." Novo oglašavanje Vesne Đogani o skandalu koji se desio za doček, došli praznih džepova

J. G.
J. G.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Zora
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • sasa bgd

    01. januar 2026 | 16:42

    Pa mogli su gosti da skupe lovu da vam daju svako po 20€ a pričalo se da je bilo 800 ljudi skupili bi vam 16000€ treba li ste da ih pitate da vam daju

  • Zora

    01. januar 2026 | 15:50

    ..ovaj narod zna samo da pljuje? Djogani,Dogaj,svejedno ,je jedna legenda.ima cime da se dici kao uspesan denser,poslovan covek. Porodica krasna! Rado ih slusamo i gledamo.

  • Blabla

    01. januar 2026 | 15:01

    Ti preotela muza onakvoj lepotici.fuj odvratni ste svi

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA