"Naša ćerka ima poremećaj ishrane": Ivana Selakov ima veliki problem, u Srbiji se ne zna mnogo o dijagnozi

J. S.
J. S.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Ja
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Marina

    15. maj 2026 | 17:38

    Ajde bre. Razmaženo dete, to je to. Svašta. Izbiračica.🤣🤣🤣

  • Ja

    15. maj 2026 | 16:24

    Kod takvih poremećaja je osnovno pravilo ne praviti detetu problem i ne terati ga na silu da jede jer to mu stvara jos veću odbojnost prema hrani. Potrebno je mnogo strpljenja i truda oko deteta. Silom se stavra samo još veća otpornost prema hrani. Potrebno je dete odvesti psihologu jer su svi poremećaji ishrane zapravo problemi psihološke prirode. Ako čita članke na engleskom trebalo bi to da zna

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA