IPAK NIJE KRAJ: Felps se vraća iz penzije!
Majkl Felps ipak nije gotov sa svojom profesionalnom karijerom. Najtrofejniji olimpijac svih vremena vraća se iz penzije.
Plivački savez SAD-a objavio je da će na mitingu u gradu Mesa u Arizoni od 24. do 26. aprila, učestvovati Felps, kao i dva velikana plivanja, Rajan Lohti i Kejti Ledeki.
Slavni olimpijac ove godine puni 29 godine, a na ovaj način želi da se vrati trenažnom procesu da bi nastupao na Igrama u Riju 2016. godine.
Od 22 medalje koje je osvojio na Olimpijskim igrama prethodna tri puta, 18 je bilo zlatnih. U Pekingu 2008. godine oborio je rekord Marka Spica po broju zlatnih medalja na Olimpijskim igrama, pošto je tada osvojio osam.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Haos na ivici tuče u ABA ligi pred TV kamerama, hrvatski košarkaš se sukobio sa navijačima Zadra
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vase ime
Da pokrade jos koje zlato kao ono 2008
Podelite komentar