BRAVO NEVENE: Gol Subotića posle 16 meseci pauze (VIDEO)

Srpski reprezentativac strelac trećeg gola za Milionere na prijateljskom meču protiv Esena

• 1

Bravo za Nevena Subotića! Srpski reprezentativac postigao je gol za Borusiju iz Dortmunda posle skoro 16 meseci pauze i na najbolji način najavio da je teška povreda ukrštenih ligamenata prošlost.

Subotić je bio strelac trećeg pogotka u prijateljskom meču protiv Esena, a poslednji put je tresao mrežu 6. aprila 2013. godine kada je Borusija ''tukla'' Augzburg rezultatom 4:2.

Treba pomenuti i to da su Milioneri, nakon prvih 45 minuta protiv Esena, vodili sa 5:1, a taj rezultat ostao je do kraja. U drugom poluvremenu na terenu se našao i Miloš Jojić.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!