Toti i Roma naneli poraz ružičastom šampionu Evrope (FOTO) (VIDEO)

Madridski Real minimalno poražen u Dalasu od rimske "vučice"

• 3

U američkom gradu Dalasu snage su odmerili aktuelni šampion Evrope madridski Real i italijanska Roma, u okviru Čempions kupa.

"Vučica" je slavila minimalnim rezultatom 1:0, posle fantastične akcije koju je efektno završio sjajni kapiten Frančesko Toti, u 50. minutu.

To je ujedno bio i jedini šut italijanske ekipe u okvir gola. Real je domirao tokom celog prvog poluvremena, a do vođstva je mogao već posle 20 minuta, kada je ubojito šutirao Geret Bejl, ali je njegova lopta završila visoko preko prečke.

Mehdi Benet i Leandro Kastan su odradili prilično dobar posao u odbrani, tako da "kraljevići" nisu mogli u nastavku da ozbiljnije zaprete, pogotovo s distance.

Tokom meča je nekoliko navijača uspelo da upadne na teren kako bi se slikali sa svojim idolima, ali je bilo i nemilih scena pred početak meča između Sejdoua Keite i Pepea.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!