ĐORĐEVIĆ: Igrači su kreirali ovu priču, a ja sam srećan što sam im bio trener! (VIDEO)
Košarkaški Srbije osvojili su srebrnu medalju na Mundobasketu u Španiji. Naša selekcije poražene je u finalu od selekcije SAD-a, ali je uprkos tome napravila ogroman uspeh.
Selektor naše reprezentacije, Aleksandar Đorđević rekao je da je ponosan na svoje igrače.
- Ponosan sam na moje igrače. Ponosan sam što sam im trener. Igrali su srcem za ovu zemlju i oni zaslužuju sve pohvale. Oni su kreirali ovu pričui, a ja sam srećan što sam im bio trener. Niko nije očekivao da ćemo stići do ovde. Bili smo kompetitvni sa ostalim ekipama, ali nas je Amerika razbila (USA kick our but) - našalio se na kraju Đorđević i dodao.
- Svaki put igramo sa SAD-om, mi dižemo svoj nivo igre. Nama su potrebni ovakvi dueli i ovo je bilo vazno veče za nas i mnogo smo naučili. Oni nisu doveli samo Džejmsa i Durenta, ostalo su im najbolji igrači. Mi nemamo NBA igrača u timu, ali imamo mlade i talentovane igrače. Naš cilj je da napredujemo. Hoćemo na Olimpijske igre - rekao je Đorđević.
Pogledajte video sniman LG G3 telefonom:
(Izveštač Telegrafa iz Španije/Dragutin Stojmenović)
Video: Andrej Kostić pokazao kakav je talenat na meču sa "Studentima"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ssss
Sale nacionale...kapa dole momci,moje poštovanje i čestitke. Republika Srpska je bila i biće uvijek uz Vas
Podelite komentar
Sladja
Meni je zao sto vidim da su igraci tuzni. Jeste da je razlika ogromna, ali i nasi su igraci iznenadili Amerikance vise puta. Postigli ste pravo cudo stigavsi do samoh vrha. Probudili ste sve ljude, celu Srbiju, R.Srpsku, sve nase komsije, i sve druge prijatelje, dali im razlog za radovanje i srecu. Cekamo nove pobede. I radujte se.
Podelite komentar
Rasa21
Bravo momci!!!
Podelite komentar