Miha blista kod kuće, Ljajić je bitan za Romu, a Inter ima genijalca u ekipi! (VIDEO)

Roma primila prvi gol ove sezone, ali je pobedila Parmu. Trijumfi Sampdorije, Juventusa i Intera

• 0

Juventus i Roma i dalje vladaju Serijom A!

Aktuelni šampion rutinski je savladao Ćezenu sa 3:0 u utakmici 4. kola Serije A, a dva gola upisao je Arturo Vidal - najpre sa penala u 18, a potom i u 64. minutu.

Konačan rezultat postavio je u 85. minutu Lihštajner.

Juve i Roma dele prvu poziciju sa 12 bodova, ali je ekipa iz Torina se vodi kao prva jer još nije primila gol.

"Vučica" se javladala Parmu na gostovanju rezultatom 2:1, a prvi gol je na asistenciju Frančeska Totija postigao srpski fudbaler Adem Ljajić u 27. minutu.

Potom je De Kelje doneo izjednačenje, ali je Miralem Pjanić u 88. minutu rešio pobednika ovog meča.

Sampdorija koju predovodi sa klupe Siniša Mihajlović upisala je pobedu kod kuće nad Kjevom 2:1, zahvaljujući pogocima Galadelja i Romanjolija.

Nemanja Vidić je odigrao ceo meč za Inter u pobedi nad Atalantom 2:0.

Iako su "neroazuri" prvo promašili Palasio, konkretno Palasio u 30. minutu, brzo su reagovali i deset minuta kasnije su poveli preko Osvalda.

Sjajan gol za konačan rezultat postigao je Ernanes.