Realovo petardiranje Atletika, Ronaldo i Benzema najubojitiji tandem Evrope! (VIDEO)

Portugalac postigao još jedan het-trik u dresu "kraljevskog kluba", a podršku mu je dao Francuz sa dva gola*Ekipa iz Andaluzije savladala je na svom terenu ekipu Deportiva rezultatom 4:1

• 1

Mašinerija Reala iz Madrida se zahuktala, a predvodi je razgoropađeni Kristijano Ronaldo. "Kraljevski klub" je u poslednjem meču Primere ovog vikenda deklasirao na svom terenu ove godine nepropoznatljivi Atletik Bilbao 5:0, a sve zasluge idu na račun tandema Kristijano Ronaldo - Karim Benzema.

Napadački dvojac postigao je svih pet golova za svoj tima, a Portugalac je ostvario još jedan het-trik u dresu "los blankosa". Nije ni počela utakmica a domaćin je već vodio 1:0, a strelac ko drugi nego ubitačna "sedmica" prvaka Evrope.

Na drugi pogodak Anćelotijevi pulena čekalo se skoro do kraja poluvremena, a strelac je bio reprezentativac Francuske. Ronaldo je u 55. minutu rešio svaku moguću dilemu oko pobednika, ako je bilo uopšte, a onda je opet na scenu izašao Benzema za totalni debakl gostiju iz Baskije.

Ipak, svoj šou na kraju je morao da ima portugalski fudbaler koji je dva minuta pre kraja i treći put na meču zatresao mrežu protivnika, mada se mora priznati da ga je postigao na neregularan način pošto se lopta odbila od njegovog lakta u gol Bilbaa.

Fudbaleri Sevilje ove godine igraju izvrstan fudbal. Ekipa Uneri Emerija ostvarila je novu pobedu u Primere i tako se zadržla u vrhu tabele. Sevilja je na domaćem terenu savladala ekipu Deportiva rezultatom 4:1

Sjajan je bio Stefan Mbia, koji je postigao dva pogotka, dok su po jedan postigli Karlos Baka i Vitolo.

Pobeda domaćeg tima mogla je da bude i ubedljivija, ali je Baka promašio penal.

U drugoj utakmici koja je odigrana u nedelju, fudbaleri Viljareala su savladali Seltu na gostujućem terenu rezultatom 3:1. U poraženom timu, Nemanja Radoja odigrao je 75 minuta.