OSTRVO SE POKLONILO TADIĆU: Pet čarolija za 8:0 Sautemptona! (VIDEO)

Srpski reprezentativac pružio je neverovatnu partiju u pobedi Sautemptona nad Sanderlendom*Pobeda Čelsija, Arsenal jedva izvukao bod

• 2

Fudbaleri Čelsija ne prestaju da dominijarju Premijer ligom. Plavci su na gostovanju protiv Kristal Palasa ostvarili pobedu rezultatom 2:1.

Golove za Čelsi su postilgi Oskar u 6. minutu i Fabregasa u šestom minutu nastavka, dok je počasni pogodak za domaće postigao Frejzer Kembel u poslednjim trenucima meča. Kao po običaju, Nemanja Matić i Branislav Ivanović proveli su na terenu svih 90 minuta.

Arsenal i dalje igra sa veoma puno oscilacija. Tobdžije su na svom terenu jedva izvukle bod protiv Hala, iako su prve došle do vođstva preko Aleksisa Sančeza u 13. minut. Gosti su do izjednačenja stigli preko Dijamea u 17. minutu, da bi Abel Hernandez u prvom minutu nastavka preokrenuo rezultat. Ipak, Deni Velbek je golom u poslednjim trenucima meča uspeo da donese bod svom timu.

Utakmica dana odigrana je u Sautemptonu, gde je domaća ekipa prikazala neverovatnu partiju. "Sveci" su uspeli da savladaju Sanderlend sa čak 8:0 i tako pokažu da neće odustati od borbe za vrh tabele. Blistao je Dušan Tadić koji je pored postignutog pogotka uspeo da namesti svojim saigračima četiri i tako još jednom pokaže koliko je dobar igrač.