NAPOKON POBEDA: Partizan od -17 protiv Metalca, do trijumfa posle velikog preokreta!

Crno-beli košarkaši su obradovali svoje navijače, jer su trijumfom protiv Metalca sa 84:77 prekinuli niz od pet vezanih poraza

• paja

27. oktobar 2014 | 09:04

Ako vi ovo zovete pobedom,svaka vam čast,ako niste gledali utakmicu valjda ste videli da su sudije pobedile!

• renta-car

26. oktobar 2014 | 08:58

Najbolji igrač partizana ovaj u crnom!

• JOS jedna u nizu

26. oktobar 2014 | 01:59

Utakmica gde Partizan dobija posle minusa iz prvog poluvremena,to je radjeno u proteklim sezonama dosta,ali sada su ostali samo ovi Metalci za uzimanje kinte na kladzi... koliko je uzeo DV za "slike" valjda ce ostaviti nesto i za pleja...mozda mi i objavite komentar,nije bezobrazan samo istinit ;)

• 26. oktobar 2014 | 09:47

Milos

@JOS jedna u nizu

Ja bih se slozio da nije bezobrazan idodao samo jos da je ekstremno glup. Ali sta ocekivati nakon godina zlistavljanja. Napred Dule ,napred Partizan!

• Derbi začelja

26. oktobar 2014 | 00:07

Dobili Metalac koji je najslabiji u ligi posle Partizana i već se popalili grobarčići.Hahaha

• Mile1970

25. oktobar 2014 | 22:46

Pa vi jadnici da nema ovog milije (namerno pisem malil slovom)ne da ne bi stigli do plej ofa nego opstanak ne bi izborili.Hoce li neko vise da stane na put tom lopovu od sudije?

• VOPI

25. oktobar 2014 | 22:44

Jeli vas makar malo sramota?

• Dača

25. oktobar 2014 | 22:36

Svaka čast na borbenosti u drugom poluvremenu tako se to radi motori se pale polako u pravi čas teren ne laže već 13 godina mnogo je to a može i još više

• Mirko

25. oktobar 2014 | 22:23

I kad je tesko tu su Vojinovic i Juras hahahaha

• nele011

25. oktobar 2014 | 22:07

...ma ovo Dule sprema decu za tragikomiku u mesecu maju...kao i svih ...pojma nemam koliko godina...

• Zemun

25. oktobar 2014 | 21:38

Srecom pa je Todoric zatvorio mec a sledece nedelje jos veca smejurija,"derbi" sa filijalom Igokeom! Jos jedna dvojka

• nex

25. oktobar 2014 | 21:37

auuuuuu...al je pala sklanjalica u drugom poluvremenu...e Djokicu, Djokicu, vasko grobarska...ili je mozda preceno gepekom u pauzi ???

• ☻☻☻☻

25. oktobar 2014 | 21:01

Kako nije ni malo sramota ove sudije iz Srbije,koliko je bilo providno ovo sudjenje,a Partizan mora da shvati da mu ove sudije igraju ulogu samo protiv nekih nasih otpadaka,jer sa ovakom igrom i KK Borac bi ih pobedio.Na konferenciji DV morao bi da se zahvali sudijama na pobedi,i ako nije stipsa da ih izvede na veceru.

• Grobar do koske

25. oktobar 2014 | 20:52

Ne bojte se braco grobari ,nece pustit sudije da izgubimo..ubedice ih Dule na poluvremenu .Partizan Mit ili cudo !

• 26. oktobar 2014 | 06:10

gagi

@Grobar do koske

Da da,ajd što im se naje..Keve u svlačionici, već što zalutao i u svlačionicu kod sudija pa se i njima naje.. Keve!!!Pa to dade rezultat je.o te....Bravo Dule strategu i psihologu,teško kevama čiju ti decu učiš košarku..ubiše se keve od štucanja..