Atletiko ne da titulu! Petominutno ludilo u Seviliji za čelo tabele! (VIDEO)

"Jorgandžije" se trijumfom nad Hetafeom vratile u borbu za šampionski pehar* Sevilja u sudijskoj nadoknadi preokrenula protiv Viljareala i zasela na vrh tabele zajedno sa Barselonom

• 0

Posle El Klasika najzanimljiviji susret u Primeri ovog vikenda odigrali su Sevilja i Viljareal, a golovi su pali u poslednjih desetak minuta meča. Atletiko Madrid se vratio u borbu za titulu pobedom u gostima Hetafeu 1:0.

Potpuna ludnica viđena je u Andaluziji u poslednji pet minuta utakmice. Gubila je domaća ekipa od 79. minuta kada je "žutu podmornicu" u vođstvo doveo Vijeto, ali je onda usledio neverovatan preokret za samo nekoliko minuta.

Suarez je u 88. minutu izjednačio na 1:1, a Karlos Baka u trećem minutu nadoknade sa bele tačke doneo trijumf svom timu koji se sada nalazi na deobi provg mesta Primere sa Barselonom.

Atletiko Madrid je iskoristio rezultate koji su mu išli na ruku ovog vikenda i vratio se u vrh tabele i borbu za odbranu titule. "Jorgandžije" su na neugodnom gostovanju u predgrađu prestonice ostvarile važnu pobedu koju im je doneo Mario Mandžukić i sada zaostaju samo dva boda za vodećim ekipama na tabeli.