Prva utakmica 9. kola Serije A došla iz 2-1 (VIDEO)

Sasuolo savladao Empoli nakon preokreta u drugom poluvremenu - 3:1

• 0

Fudbaleri Sasuola savladali su na domaćem terenu ekipu Empolija sa 3:1, u prvoj utakmici 9. kola italijanske Serije A.

Mali klub iz istoimenog grada u pokrajini Emilija-Romanja nastavio je seriju dobrih igara i zabeležio drugu pobedu ove sezone nakon što je prethodno nadigrao Parmu u gostima i priredio iznenađenje remijem protiv šampiona Juventusa.

Do ovog trijumfa Sasuolo je došao posle preokreta u drugom poluvremenu. Empoli je vodio nakon dvadesetak minuta igre, ali je domaćin u nastavku obradovao navijače i sa tri gola došao do ubedljive i zaslužene pobede kojom je odmakao od opasne zone.

Sasuolo - Empoli 3:1

(Misiroli 56, Flokari 61, Berardi 73 - Kroće 18)