Čukarički u seriji pobeda, Napredak dobio derbi začelja!

Pogodak sa bele tačke bi je dovoljan da "brđani" nastave seriju trijumfa u nacionalnom prvenstvu

• 2

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Beogradu ekipu Mladosti iz Lučana 1:0 u 11. kolu Jelen Superlige.

Jedini strelac na meču bio je kapiten "brđana" Igor Matić iz penala u 69. minutu, nakon što je štoper gostiju Stefan Cicmil igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Beogradski tim mogao je i ubedljivije da savlada najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dela prvenstva, ali Slavoljub Srnić i Nenad Mirosavljević nisu iskoristili dobre šanse.

Borac je nastavio sa lošim rezultatima i sedmu utakmicu u nizu nije uspeo da zabeleži pobedu, pošto je na svom terenu poražen od Napretka.

Kruševljanima je važnu pobedu u borbi za opstanak doneo napadač Bojan Božović golom na startu drugog poluvremena.