Lazović u 90. minutu promašio izjednačenje: Partizan poražen u Istanbulu uz prvi gol u Ligi Evrope! (VIDEO)

Ekipa iz Turske drugi put u dve nedelje savladala je crno-bele, ovog puta je bilo 2:1 *Marković strelac za crno-bele, Demba Ba dva puta za Bešiktaš

• Ja

7. novembar 2014 | 09:53

Coveka zovu danko sansa tako da to je normalno

• pravda

7. novembar 2014 | 08:37

Boze, koliko nepismenih na jednom mestu!

• Srba

7. novembar 2014 | 07:14

Prvi spic Srbije ne moze da prebaci lezeceg policajca.

• stojan protic

7. novembar 2014 | 05:44

Idemooo Demba Baaaa hahaha

• decko sa kosova

7. novembar 2014 | 00:34

Navijam i volim partizan ali ne mogu da verujem zasto Lazovic igra,odsvirao je on svoje,hvala mu ali nije mu mesto vise u Partizanu ni u reprezentaciji....

• :-D

6. novembar 2014 | 23:12

Zasluzili smo da bude 2:2,realno bolji su duplo,ali i penal,tako da,steta,bilo bi fer za obe ekipe 2:2.

• 7. novembar 2014 | 08:09

Avast

@:-D

Ja ne znam cime si ti video da smo zasluzili pobedu? Igra na terenu cista 0, akcije isto. Kada je kontra ili polu-kontra u pitanju, nema ko da istrcava. Bilo je vise situacija u kojoj se moraju sacekati igraci, jer je taktika za kontru 0. Kada ulaze u duel, ne koriste telo i noge, nego ruke i zato je svaki drugi njihov kontakt faul. Vi se morate pomiriti sa cinjenicom, da srpski fudbal nije za evropsku scenu. Usput, Partizanovac sam, ali sam samo realan. Necu da pricam da su odlicni, da plene i slicno, samo zato sto navijam za njih. Jednostavno nisu dobri i treba da se menja nesto.

• Igor

6. novembar 2014 | 21:42

Ona 3 gola sto nam je poklonila Uefa nek prepisu Lazovicu kao o tpremninu u reprezentaciji,dobro ste igrali jbg kad ovaj vas ne moze da ubode sa tri metra gol.Poz

• Milos

6. novembar 2014 | 21:15

Neko navija za Srbe a neko za Turke. Svaka ptica svome jatu. Da nas sudija nije ostetio za cist penal i uz malo srece mogli smo do pobede. Lazovic i Ilic su jos jednom pokazali klasu.