Prva pobeda Đukićeve Kordobe na svom terenu (VIDEO)

Domaći tim u borbi začelja savladao Granadu rezultatom 2:0 i sada zauzima 18. mesto Primere

• 0

Kordoba je morala da čeka tek 2015. godinu kako bi ostvarili prvu pobedu na svom terenu u 17. kolu Primere, a poklon od Deda Mraza stigao je u najboljem trenutku - protiv konkuretna u borbi za opstanak. Savladana je Granada rezultatom 2:0.

Domaćin je već sredinom prvog poluvremena uspela da postigne pogodak čime je sebi znatno olakšala posao u nastavku, a strelac je bio Nabil Gilas u 17. minutu.

Đukićev tim je u samom finišu prvog dela igre uspeo da udvostuči vođstvo. Minut pre isteka tog dela igre prednost Kordobe duplirao je Florin Andone i tada je bilo jasno da bodovi ostaju kod kuće.

Kordoba sada ima 14 bodova i zauzima 18. mesto na tabeli sa samo bodom manje od Levantea koji je prvi van opasne zone, dok se Granada sa bodom manje nalazi jedno mesto ispod.