Milan i Inzagi još čekaju na pobedu! (VIDEO)

Ni posle četvrtog meča zaredom "rosoneri" nisu uspeli da ostvare trijumf, a sada im je odoleo sjajni Torino sa Maksimovićem na čelu

• 0

U prva dva meča 18. kola Serije A ostvarena su dva identična rezultata. Sasuolo i Udineze su kao i Torino i Milan odigrali nerešeno 1:1.

"Rosoneri" i dalje čekaju na pobedu u nacionalnom šampionatu i posle četiri uzastopna meča, a "bikovi" iz Torina su uspeli da zadrže oreol nepobedivosti u duelima sa ekipom sa "San Sira" u na trećem meču zaredom.

FK Torino - FK Milan

Milanezi su došli u prednost već u 3. minutu kada je Žeremi Menez prvo iznudio jedananesterac, a zatim bio i siguran izvođač. Ipak, skupo je Inzagijeve izabranike koštao drugi žuti karton De Šiljea koji je ostavio saigrače na cedilu i oni su poklekli u 81. minutu kada je Glik doneo izjednačenje i bod svom timu.

Nikola Maksimović odigrao je čitav meč za domaću ekipu čijom je odbranom komandovao zajedno sa strelcem izjednačujućeg gola.