KEJN UMALO TRAGIČAR: Promašio penal u šestom minutu nadoknade, ali je sreća bila uz njega i Totenhem! (VIDEO)

Londonski derbi završen je bez pobednika i to najviše zahvaljujući sreći koja je pratila Totenhem čiji su igrači uspeli da u poslednjih deset minuta stignu dva gola zaostatka

• 0

Špansko ludilo sa meča Sosijedad - Sevilja prešlo je pomalo i na Engleze, jer kako drukčije objasniti dve utakmice u dve različite države u kojima se do bodova došlo u poslednjih desetak minuta

Fudbaleri Totenhema i Vest Hema u jednom od londonskih derbija 26. kola Premijer lige odigrali su nerešeno 2:2 i to zahvaljujući pogotku Harija Kejna u šestom minutu sudijeske nadoknade.

Gosti su bili nadomak velikog slavlja na "Vajt Hart Lejnu", pošto su vodili sa 2:0 golovima Senegalaca Kujate i Sakoa u 22. i 62. minutu, a posebno je bio lep drugi pogodak "čekićara", jer se Sako odlično snašao i skoro iz mrtvog ugla ubacio loptu u mrežu.

Međutim, domaćin je u finišu ipak uspeo da ostane neporažen. Prvo je Rouz u 81. minutu smanjio prednost, da bi najbolji strelac "pevaca" Hari Kejn u 96. minutu izjednačio, i to uz mnogo sreće, nakon što mu je golman Vest Hema Adrijan odbranio penal.