Vidić na klupi, Interu samo bod u Milanu

Napadač Verone je već u sedmom minutu savladao Anduhara posle greške Mesta, a na startu drugog dela je posle akcije Halfredsona iz okreta pogodio mrežu gostiju i postavio konačan rezultat

• 1

Fudbaleri Intera igrali su protiv Ćezene u Milanu nerešeno 1:1, u preostaloj današnjoj utakmici 27. kola italijanske Serije A. Tim trenera Roberta Manćinija priredio je novo razočaranje navijačima i ostao na osmom mestu prvenstvene tabele sa malim izgledima da izbori plasman na evropsku scenu.

Srpski internacionalac u timu nero-azura, Zdravko Kuzmanović, odigrao je večeras prvo poluvreme, dok Nemanja Vidić nije bio u kombinaciji za sastav.

Fudbaleri Verone savladali su na domaćem terenu ekipu Napolija sa 2:0, a junak važne pobede bio je dvostruki strelac Luka Toni.

Iskusni napadač postigao je po gol u oba poluvremena za trijumf kojim je domaćin odmakao od opasne zone, dok je Napoli napravio korak nazad u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Srpski internacionalac u ekipi Verone Boško Janković bio je starter i igrao je do 85. minuta.

Verona - Napoli 2:0