IZNENAĐENJE U 90. MINUTU: Fiorentina prokockala penal i šansu za četvrto mesto! (VIDEO)

Verona je pobedila u Firenci pogotkom u 90. minutu posle greške golmana domaćih, a Dijamanti je pre toga promašio penal, čime "viola" nije iskoristila priliku da uskoči na mesto koje vodi u Ligu šampiona

• 1

Fudbaleri Verone napravili su iznenađenje pošto su u Firenci pobedili Fiorentinu sa 1:0 u poslednjem meču 31. kola Serije A.

Fiorentina je propustila priliku da iskoristi kiks Sampdorije i probije se na četvrto mesto na tabeli, a najbolju šansu protiv Verone imala je u 67. minutu kada Dijamanti nije iskoristio jedanaesterac.

U finišu utakmice Munir Obadi postigao gol za pobedu Verone. Srpski fudbaler Boško Janković zamenjen je u 83. minutu kod gostiju, dok je Nenad Tomović odigrao ceo meč za Fiorentinu.